Publications Office of the EU
Saksamaa-Ilmenau: Arvjuhtimisega metallitöötluspingid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Ilmenau: Arvjuhtimisega metallitöötluspingid

  • Avaldatud
    07/06/2019
  • Tähtpäev
    18/07/2019
  • Pakkumuste avamine
    18/07/2019
  • Leping sõlmitud
    12/08/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
42632000 Arvjuhtimisega metallitöötluspingid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
250,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
249,854.55 EUR
Pakkumuse viitenumber
TU-053/19-24-MN
Kirjeldus

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Postiaadress: Max-Planck-Ring 14
Linn: Ilmenau
NUTSi kood: DEG0F
Sihtnumber: 98693
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.tu-ilmenau.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/07/2019 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
250,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
249,854.55 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DMG Mori Academy GmbH
Postiaadress: Gildemeisterstraße 60
Linn: Bielefeld
Sihtnumber: 33689
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.