Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Raudteetöökodade ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Raudteetöökodade ehitustööd

  • Avaldatud
    26/01/2016
  • Tähtpäev
    18/04/2016
  • Pakkumuste avamine
    21/04/2016
  • Leping sõlmitud
    13/09/2016
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45234180 Raudteetöökodade ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
17,135,569.26 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
15,372,353.51 EUR
Pakkumuse viitenumber
CIG 653267886B
Kirjeldus

Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per l'affidamento della progettazione esecutiva e della realizzazione del Nuovo Capannone ETR 1000 Milano Martesana. CIG 653267886B.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/04/2016 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
17,135,569.26 EUR
Lepingu lõplik väärtus
15,372,353.51 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: R.T.I. S.A.L.C. SpA (capogruppo) — IRCOP SpA (mandante)
Postiaadress: Viale Enrico Forlanini 23
Linn: Milano
Sihtnumber: 20134
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.