Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lyon: Majandusarvestus- ja auditeerimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Lyon: Majandusarvestus- ja auditeerimisteenused

  • Avaldatud
    18/10/2018
  • Tähtpäev
    20/11/2018
  • Pakkumuste avamine
    21/11/2018
  • Leping sõlmitud
    02/01/2019
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Crédit Municipal de Lyon
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
79210000 Majandusarvestus- ja auditeerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
354,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
AVIS no18-05
Kirjeldus

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Crédit municipal de Lyon
Riiklik registrikood: 266900299
Postiaadress: 221 rue Duguesclin
Linn: Lyon
NUTSi kood: FR
Sihtnumber: 69003
Riik: FRA
Kontaktisik: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Peamine aadress: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-marchespublics.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/11/2018 10:00
Hankijad
Credit municipal de Lyon
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
354,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PWC Advisory
Postiaadress: 63 rue de Villiers
Linn: Neuilly-sur-Seine
Sihtnumber: 92200
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.