Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Le Mans: Veoautode remonditeenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Le Mans: Veoautode remonditeenused

  • Avaldatud
    11/09/2018
  • Tähtpäev
    09/10/2018
  • Pakkumuste avamine
    10/10/2018
  • Leping sõlmitud
    18/01/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG04 Sarthe
Hankija asukoht
NUTS code: FRG04 Sarthe
Ärivaldkond (peamine CPV)
50114100 Veoautode remonditeenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
440,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2018_0092_fcs_bl
Kirjeldus

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Riiklik registrikood: 24720013200014
Postiaadress: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Linn: Le Mans
NUTSi kood: FRG04
Sihtnumber: 72039
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.lemans.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/10/2018 09:00
Hankijad
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
440,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AD 72
Postiaadress: 35 bd Pierre Lefaucheux
Linn: Le Mans
Sihtnumber: 72100
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.