Publications Office of the EU
Poola-Kraków: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Kraków: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    26/11/2019
  • Tähtpäev
    02/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    02/01/2020
  • Leping sõlmitud
    25/02/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Hankija asukoht
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,892,888.76 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
52
Pakkumuse viitenumber
305/ZP/2019
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych do siedziby Zamawiającego
(Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do specyfikacji.
2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia.
3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Postiaadress: os. Złotej Jesieni 1
Linn: Kraków
NUTSi kood: PL213
Sihtnumber: 31-826
Riik: POL
Kontaktisik: Agata Królik
Peamine aadress: www.szpitalrydygier.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/01/2020 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.