Publications Office of the EU
Saksamaa-Bad Nenndorf: Katuseisolatsioonitööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bad Nenndorf: Katuseisolatsioonitööd

  • Avaldatud
    17/05/2018
  • Tähtpäev
    28/06/2018
  • Pakkumuste avamine
    28/06/2018
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Bad Nenndorf
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE928 Schaumburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE928 Schaumburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45261410 Katuseisolatsioonitööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
715,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Dachabdichtungsarbeiten
CPV-Codes:
45261214-7 Bitumendachdeckarbeiten
45261300-7 Klempnerarbeiten
45261310-0 Blechverwahrungsarbeiten
45261410-1 Dachabdichtungs- und -dämmarbeiten
45261420-4 Abdichtungsarbeiten gegen Wasser

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Stadt Bad Nenndorf
Postiaadress: Rodenberger Allee 13
Linn: Bad Nenndorf
NUTSi kood: DE928
Sihtnumber: 31542
Riik: DEU
Kontaktisik: Stadt Bad Nenndorf, Yvonne Reinhardt
Peamine aadress: www.nenndorf.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/06/2018 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
715,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.