Publications Office of the EU
Itaalia-Sacile: Kooli toitlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Sacile: Kooli toitlustusteenused

  • Avaldatud
    06/05/2017
  • Tähtpäev
    10/07/2017
  • Leping sõlmitud
    17/10/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Coopération technique Belge
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BEZ Extra-Regio NUTS 1
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79200000 Majandusarvestus-, auditeerimis- ja maksuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
608,408.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
BTCCTB-Bxl 1673-F02_0
Kirjeldus

Servizio di ristorazione scolastica a ridotto impatto ambientale per le Scuole primarie e secondarie del Comune di Brugnera.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
608,408.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Euroristorazione Srl
Postiaadress:
Linn: Torri di Quartesolo (VI)
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.