Publications Office of the EU
Izon - Résidence Jean Minville - Réhabilitation de 11 logements individuels et collectifs et 1 local d'activités - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Izon - Résidence Jean Minville - Réhabilitation de 11 logements individuels et collectifs et 1 local d'activités

  • Avaldatud
    15/04/2024
  • Tähtpäev
    27/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    28/05/2024
  • Leping sõlmitud
    07/06/2024
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
GIRONDE HABITAT
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: FRI12 Gironde
Ärivaldkond (peamine CPV)
45210000 Hoonete ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,062,751.50
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
15
Pakkumuse viitenumber
24-8251
Kirjeldus

Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1446768
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1446768
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/05/2024 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.