Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Maagaas - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Maagaas

  • Leping sõlmitud
    10/12/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Madrid Destino Cultura Turismo y Negocio, S. A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
09123000 Maagaas
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
742,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
742,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
SP18-00740
Kirjeldus

Suministro de gas natural para los edificios dependientes de Madrid Destino.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
742,000.00
Lepingu lõplik väärtus
742,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Unión Fenosa Gas Comercializadora, S. A.
Postiaadress: Parque Empresarial Los Poblados, 1, bloque D, 3 planta, Parque empresarial Alvento
Linn: Madrid
Sihtnumber: 28033
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.