Publications Office of the EU
Trükkimine teenusena - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Trükkimine teenusena

  • Avaldatud
    18/03/2026
  • Tähtpäev
    23/04/2026
  • Pakkumuste avamine
    24/04/2026
  • Leping sõlmitud
    02/06/2026
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE224 Skåne län
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, kutsub huvitatud tarnijaid üles esitama pakkumusi Printi kui teenuse hankimiseks.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/04/2026 01:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
5,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Perfect Print Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 18766
Riik:
Ametlik nimi: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Postiaadress:
Linn: KISTA
Sihtnumber: 16446
Riik:
Ametlik nimi: Ricoh Sverige AB
Postiaadress:
Linn: SOLNA
Sihtnumber: 17129
Riik:
Ametlik nimi: Citedo AB
Postiaadress:
Linn: Johanneshov
Sihtnumber: 12162
Riik:
Ametlik nimi: Avoki Solutions AB
Postiaadress:
Linn: Solna
Sihtnumber: 16973
Riik:
Ametlik nimi: Technix IT AB
Postiaadress:
Linn: Nacka
Sihtnumber: 13131
Riik:
Ametlik nimi: Canon Svenska Aktiebolag
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 16988
Riik:
Ametlik nimi: itm8 Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Malmö
Sihtnumber: 21532
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.