Publications Office of the EU
Saksamaa-Falkensee: Hoonete ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Falkensee: Hoonete ehitustööd

  • Avaldatud
    17/06/2019
  • Tähtpäev
    17/07/2019
  • Pakkumuste avamine
    17/07/2019
  • Leping sõlmitud
    24/09/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Falkensee
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE408 Havelland
Hankija asukoht
NUTS code: DE408 Havelland
Ärivaldkond (peamine CPV)
45210000 Hoonete ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,161,903.14 EUR
Pakkumuse viitenumber
SF2019/109
Kirjeldus

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Stadt Falkensee
Postiaadress: Falkenhagener Straße 43/49
Linn: Falkensee
NUTSi kood: DE408
Sihtnumber: 14612
Riik: DEU
Kontaktisik: Fachbereich Hochbau
Peamine aadress: https://www.falkensee.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/07/2019 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,161,903.14 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Perleberger Hochbau GmbH
Postiaadress: Schwarzer Weg 5
Linn: Perleberg
Sihtnumber: 19348
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.