Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Livsmedel kaffe och te

  • Avaldatud
    08/02/2024
  • Tähtpäev
    20/02/2024
  • Pakkumuste avamine
    21/02/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
03131100 Kohvioad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
124,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
816/23
Kirjeldus

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/02/2024 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
CPV kood

03131100 - Kohvioad

15842210 - Šokolaadijook

15860000 - Kohv, tee ja samalaadsed tooted

15864000 - Tooted teest või matest (Paraguay tee)

15863000 - Tee

Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
124,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Compass Group AB
Postiaadress:
Linn: SOLNA
Sihtnumber: 17123
Riik:
Ametlik nimi: Kahls Kaffe Aktiebolag
Postiaadress:
Linn: VÄSTRA FRÖLUNDA
Sihtnumber: 42131
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.