Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Chelles: Hoonete puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Chelles: Hoonete puhastusteenused

  • Avaldatud
    12/10/2016
  • Tähtpäev
    16/11/2016
  • Pakkumuste avamine
    17/11/2016
  • Leping sõlmitud
    27/12/2016
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Ville de Chelles
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Hankija asukoht
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,024,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,799,603.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
2016/S 197-355226
Kirjeldus

Entretien ménager des bâtiments communaux, des crèches et des écoles.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Ville de Chelles
Postiaadress: parc du Souvenir Emile Fouchard
Linn: Chelles
NUTSi kood: FR102
Sihtnumber: 77500
Riik: FRA
Kontaktisik: Direction de la commande publique
Peamine aadress: http://www.chelles.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://marchespublics-ville-chelles.omnikles.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/11/2016 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.