Publications Office of the EU
Norra-Oslo: Sõiduplaaniväline reisijatevedu - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norra-Oslo: Sõiduplaaniväline reisijatevedu

  • Avaldatud
    05/08/2020
  • Tähtpäev
    07/09/2020
  • Pakkumuste avamine
    07/09/2020
  • Leping sõlmitud
    12/10/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
OsloMet — storbyuniversitetet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Hankija asukoht
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Ärivaldkond (peamine CPV)
60140000 Sõiduplaaniväline reisijatevedu
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
20-03350
Kirjeldus

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/09/2020 12:01
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
3,500,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Unibuss Tur AS
Postiaadress: Postboks 210 Alnabru
Linn: Oslo
Sihtnumber: 0614
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.