Publications Office of the EU
Dostawa odzieży roboczej i ochronnej sprawa 86/2024 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odzieży roboczej i ochronnej sprawa 86/2024

  • Avaldatud
    07/10/2024
  • Tähtpäev
    06/11/2024
  • Pakkumuste avamine
    06/11/2024
  • Leping sõlmitud
    24/12/2024
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Ärivaldkond (peamine CPV)
18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
283,874.72 PLN
Pakkumuse viitenumber
86/2024
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej , zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/990701
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/transakcja/990701
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/11/2024 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
cena - 100%
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
283,874.72 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MADA" Kosiec i Wspólnicy Sp. k.
Postiaadress:
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 02-170
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.