Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Salon-de-Provence: Tuletõrjeseadmete hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Salon-de-Provence: Tuletõrjeseadmete hooldusteenused

  • Leping sõlmitud
    28/12/2018
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Mairie de Salon-de-Provence
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
50413200 Tuletõrjeseadmete hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
167,656.40 EUR
Pakkumuse viitenumber
18270000
Kirjeldus

Le présent accord cadre comprend les opérations de maintenance préventive systématique des extincteurs, couvertes par un forfait annuel, (Mission 1) ainsi que les opérations de maintenance corrective et fourniture éventuelle d'extincteurs neufs en cas de remplacement ou de nouvelles installations (Mission 2), qui feront l'objet de bons de commandes.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
167,656.40 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SARL Mondialfeu
Postiaadress: 8 avenue de la Moutte, ZI La Valampe
Linn: Châteauneuf-les-Martigues
Sihtnumber: 13220
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.