Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Ealing: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Ealing: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused

  • Avaldatud
    12/12/2019
  • Tähtpäev
    15/01/2020
  • Pakkumuste avamine
    15/01/2020
  • Leping sõlmitud
    16/03/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
London Borough of Ealing
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: UKI73 Ealing
Ärivaldkond (peamine CPV)
79418000 Hankenõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
300,000,000.00 GBP
Pakkumuse viitenumber
DN440390
Kirjeldus

Provision of a vendor neutral service framework.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.londntenders.org
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/01/2020 09:00
Hankijad
Please see Section 'II.2.4). Description of the procurement' for details of other public bodies who may access this framework
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

79418000 - Hankenõustamisteenused

43000000 - Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad

15000000 - Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted

35000000 - Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed

45000000 - Ehitustööd

76000000 - Nafta- ja gaasitööstusega seotud teenused

55000000 - Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused

31000000 - Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus

41000000 - Kogutud ja puhastatud vesi

51000000 - Paigaldusteenused (v.a tarkvara)

71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

37000000 - Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud

22000000 - Trükised ja seonduvad tooted

09000000 - Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

64000000 - Posti- ja telekommunikatsiooniteenused

77000000 - Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused

24000000 - Keemiatooted

72000000 - IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused

14000000 - Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted

34000000 - Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted

39000000 - Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid

44000000 - Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)

79000000 - Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused

42000000 - Tööstusmasinad

90000000 - Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused

92000000 - Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused

16000000 - Põllutöömasinad

19000000 - Nahk ja tekstiilriie, plast- ja kummimaterjalid

32000000 - Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed

80000000 - Haridus- ja koolitusteenused

75000000 - Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused

65000000 - Kommunaalteenused

85000000 - Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused

66000000 - Finantsvahendus- ja kindlustusteenused

60000000 - Transporditeenused (v.a jäätmetransport)

70000000 - Kinnisvarateenused

30000000 - Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid

50000000 - Remondi- ja hooldusteenused

38000000 - Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

48000000 - Tarkvarapaketid ja infosüsteemid

03000000 - Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted

98000000 - Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused

18000000 - Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused

33000000 - Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted

63000000 - Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused

73000000 - Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
300,000,000.00 GBP
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Matrix
Postiaadress: Partis House, Davy Avenue
Linn: Knowhill
Sihtnumber: MK5 8HJ
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.