Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lyon: Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Lyon: Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused

  • Avaldatud
    12/10/2020
  • Tähtpäev
    09/11/2020
  • Pakkumuste avamine
    10/11/2020
  • Leping sõlmitud
    29/12/2020
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
CHU Lyon
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
90000000 Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
800,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
917,878.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
T21_4100_MF
Kirjeldus

Accord-cadre no T21_4100 prestations de curage, vidange et débouchage des divers établissements des hospices civils de Lyon (agglomération lyonnaise et département du var), du GHT Rhône centre et du GCS blanchisserie.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=647783&orgAcronyme=x7c
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/11/2020 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.