Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Sarcelles: Valveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Sarcelles: Valveteenused

  • Avaldatud
    28/10/2022
  • Tähtpäev
    28/11/2022
  • Pakkumuste avamine
    28/11/2022
  • Leping sõlmitud
    27/12/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
ville de Sarcelles
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Hankija asukoht
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Ärivaldkond (peamine CPV)
79713000 Valveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
600,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
AOO - GARDIENNAGE
Kirjeldus

le présent marché est un accord cadre mono attributaire à bons de commande, dont le montant maximum annuel est de 150 000 euros (H.T.).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://sarcelles.e-marchespublics.com/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/11/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
600,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
600,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ocp
Postiaadress: 6 Chemin du Fossé Robert
Linn: Véxin-sur-Epte
Sihtnumber: 27630
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.