Publications Office of the EU
Hispaania-Córdoba: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Córdoba: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    21/05/2014
  • Tähtpäev
    24/06/2014
  • Leping sõlmitud
    11/12/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES613 Córdoba
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
741,654.07 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
237,417.72 EUR
Pakkumuse viitenumber
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Kirjeldus

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Postiaadress: av. Menéndez Pidal, s/n
Linn: Córdoba
Sihtnumber: 14004
Riik: ESP
Kontaktisik: Registro General
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
741,654.07 EUR
Lepingu lõplik väärtus
237,417.72 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.