Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused

  • Leping sõlmitud
    11/03/2014
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,810,579.17 EUR
Pakkumuse viitenumber
2014_M020
Kirjeldus

Mise à disposition de contenants, évacuation, transport et valorisation des plastiques souples et des plastiques rigides issus des déchèteries de Vendée.
Au sens de la réglementation française, le présent avis implique la mise en place d'un marché à bons de commande sans minimum ni maximum en valeur ou en quantité.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,810,579.17 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Brangeon Environnement
Postiaadress: Le Pélican, 7 route de Montjean
Linn: La Pommeraye
Sihtnumber: 49620
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.