Publications Office of the EU
Madalmaad-Barneveld: Turva- ja tulekahjuhäiresüsteemid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Barneveld: Turva- ja tulekahjuhäiresüsteemid

  • Avaldatud
    25/10/2021
  • Tähtpäev
    20/12/2021
  • Pakkumuste avamine
    20/12/2021
  • Leping sõlmitud
    18/02/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gemeente Barneveld
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL Nederland
Hankija asukoht
NUTS code: NL Nederland
Ärivaldkond (peamine CPV)
31625000 Turva- ja tulekahjuhäiresüsteemid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
130,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Bij 3 gebouwen van de gemeente Barneveld dienen brandmeldinstallaties met appendages te worden vervangen. Het vervangen van de huidige brandmeld- en ontruimingsinstallatie.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gemeente Barneveld
Riiklik registrikood: 212057263
Postiaadress: Raadhuisplein 2
Linn: BARNEVELD
NUTSi kood: NL
Sihtnumber: 3771ER
Riik: NLD
Kontaktisik: Lisa Mondeel
Peamine aadress: http://www.barneveld.nl
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/641df9c4b6ce8004535f2239ed33c183
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/12/2021 10:01
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
130,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Leertouwer B.V.
Postiaadress: Albert Plesmanstraat 38
Linn: BARNEVELD
Sihtnumber: 3772MN
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.