Publications Office of the EU
Rootsi-Halmstad: Narkoosiseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rootsi-Halmstad: Narkoosiseadmed

  • Avaldatud
    02/03/2017
  • Tähtpäev
    04/04/2017
  • Pakkumuste avamine
    05/04/2017
  • Leping sõlmitud
    09/06/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Region Halland
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE231 Hallands län
Hankija asukoht
NUTS code: SE231 Hallands län
Ärivaldkond (peamine CPV)
33172100 Narkoosiseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
DNRGS170101
Kirjeldus

Upphandlingen avser inköp av nya anestesiapparater (34 st.) till sjukhusen i Halmstad, Varberg och Kungsbacka.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afxyyrdvzd&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/04/2017 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
12,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Maquet Nordic AB
Postiaadress: Röntgenvägen 2
Linn: Solna
Sihtnumber: 171 54
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.