Publications Office of the EU
Poola-Łódź: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Łódź: Ravimid

  • Avaldatud
    22/02/2014
  • Tähtpäev
    02/04/2014
  • Pakkumuste avamine
    02/04/2014
  • Leping sõlmitud
    29/09/2014
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,671,202.80 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,591,593.84 PLN
Pakkumuse viitenumber
25/ZP/14
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/04/2014 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,671,202.80 PLN
Lepingu lõplik väärtus
1,591,593.84 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Komtur Polska Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Puławska 405a
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 02-801
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.