Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Amiens: Teede pindamistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Amiens: Teede pindamistööd

  • Leping sõlmitud
    14/03/2016
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE23 Somme
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233220 Teede pindamistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
829,830.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
633,822.08 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Renforcement de chaussée sur la RD 1 entre la sortie de la rocade Nord et la commune de Daours du PR 5+506 au PR 10+678.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
829,830.00
Lepingu lõplik väärtus
633,822.08 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Eurovia Picardie
Postiaadress: ZA de la Blanche Tâche
Linn: Camon
Sihtnumber: 80450
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.