Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Ivry-sur-Seine: Konstruktsioonide insener-tehnilised nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Ivry-sur-Seine: Konstruktsioonide insener-tehnilised nõustamisteenused

  • Avaldatud
    04/04/2018
  • Tähtpäev
    30/04/2018
  • Pakkumuste avamine
    02/05/2018
  • Leping sõlmitud
    20/11/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Office public de l'habitat
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hankija asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
71312000 Konstruktsioonide insener-tehnilised nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
90,460.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
18.06.GED
Kirjeldus

Mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination pour l'opération de construction de 65 logements rue Fouilloux à Ivry.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Office public de l'habitat
Riiklik registrikood: 279 400 089 00025
Postiaadress: Ensemble immobilier Jeanne Hachette, 6 promenée Supérieure
Linn: Ivry-sur-Seine Cedex
NUTSi kood: FR107
Sihtnumber: 94204
Riik: FRA
Kontaktisik: Service marchés et contrats
Peamine aadress: http://www.ophivry-marches.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/05/2018 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
90,460.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: OTCI
Postiaadress: 1 place des États-Unis, CS 40422
Linn: Rungis Cedex
Sihtnumber: 94518
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.