Publications Office of the EU
Slovakkia-Dolný Kubín: Erifunktsioonidega masinad ja aparatuur - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Dolný Kubín: Erifunktsioonidega masinad ja aparatuur

  • Avaldatud
    24/07/2014
  • Tähtpäev
    05/09/2014
  • Pakkumuste avamine
    05/09/2014
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Fontana, a.s.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
31640000 Erifunktsioonidega masinad ja aparatuur
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
492,400.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
02/2014
Kirjeldus

Predmetom zákazky je: Nákup technologických uzlov pre prípravu experimentálneho pracoviska nanášania oteru vzdornej vrstvy na funkčnú časť nožov a rezných častí poľnohospodárskej, lesnej a komunálnej techniky v rámci projektu: Výskum možnosti zásadnej inovácie výroby Fontana, a.s. prostredníctvom aplikácie inovatívnej technológie nanášania oteru vzdornej vrstvy na funkčnú časť nožov a rezných časti. Cieľom zadávateľa je podpora zásadnej inovácie procesu nanášania oteru vzdornej vrstvy na funkčnú časť nástrojov prostr. spolupráce so špičkovými vedecko-výskumnými organizáciami. Bližšia špecifikácia tvorí časť súťažných podkladoch B. 1 Opis predmetu zákazky.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/09/2014 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
492,400.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.