Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Bobigny: Rauakaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Bobigny: Rauakaubad

  • Avaldatud
    16/10/2023
  • Tähtpäev
    24/11/2023
  • Leping sõlmitud
    23/07/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Seine-Saint-Denis habitat
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hankija asukoht
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Ärivaldkond (peamine CPV)
44316400 Rauakaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,516,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
MG-AOO-Matériels-6Lots
Kirjeldus

Achat de matériels, produits et outillages pour le Magasin central de Seine-Saint-Denis habitat

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_MPRmWmeTr1
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.