Publications Office of the EU
Isoleerivad naelu, et vältida lindude maandumist elektritaristule - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Isoleerivad naelu, et vältida lindude maandumist elektritaristule

  • Avaldatud
    12/08/2025
  • Tähtpäev
    05/09/2025
  • Tühistatud
    27/11/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Ärivaldkond (peamine CPV)
31650000 Isolatsioonivahendid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
104,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
43-M-345/25
Kirjeldus

Isoleerivad naelu, et vältida lindude maandumist elektritaristule

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/09/2025 10:00
Lepingu sõlmimise meetod
Cijena ponude
Hinnanguline väärtus
104,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.