Publications Office of the EU
Procurement of an excavator for Vefsn municipality - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procurement of an excavator for Vefsn municipality

  • Avaldatud
    21/03/2024
  • Tähtpäev
    04/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    04/04/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Vefsn Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
43261000 Mehaanilised kopad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2024/1501
Kirjeldus

The tender enquiry is for the delivery of a new wheeled machine for Vefsn kommune. See the attached requirement specifications for further details.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/04/2024 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
3,500,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.