Publications Office of the EU
PL-Katowice: Meditsiiniseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Meditsiiniseadmed

  • Avaldatud
    27/11/2012
  • Tähtpäev
    03/01/2013
  • Pakkumuste avamine
    03/01/2013
  • Leping sõlmitud
    25/01/2013
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL22A Katowicki
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
785,100.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
29
Pakkumuse viitenumber
PN/79/12
Kirjeldus

Dostawy sprzętu medycznego jałowego do Pracowni Hemodynamiki i asortymentu do zabiegów neuroradiologicznych-angiografia.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/01/2013 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.