Publications Office of the EU
Karlismimuuseumi (Estella-Lizarra) ruumide valve, vastuvõtu, tähelepanu ja avaliku müügi teenuse osutamise leping 2025. aastal - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Karlismimuuseumi (Estella-Lizarra) ruumide valve, vastuvõtu, tähelepanu ja avaliku müügi teenuse osutamise leping 2025. aastal

  • Avaldatud
    20/11/2024
  • Tähtpäev
    20/12/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Departamento de Cultura, Deporte y Turismo. Gobierno de Navarra
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES220 Navarra
Ärivaldkond (peamine CPV)
92500000 Raamatukogu-, arhiivi-, muuseumi- ja muud kultuuriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
342,651.02 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Karlismimuuseumi (Estella-Lizarra) ruumide valve, vastuvõtu, tähelepanu ja avaliku müügi teenuse leping 2025. aastal

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
342,651.02 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.