Publications Office of the EU
Saksamaa-Baden-Baden: Arvutiseadmed ja nende tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Baden-Baden: Arvutiseadmed ja nende tarvikud

  • Avaldatud
    12/05/2021
  • Tähtpäev
    07/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    08/06/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Südwestrundfunk
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
EU-I/T 1/2021
Kirjeldus

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Südwestrundfunk
Postiaadress: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Linn: Baden-Baden
NUTSi kood: DE121
Sihtnumber: 76530
Riik: DEU
Peamine aadress: www.swr.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
08/06/2021 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,200,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.