Publications Office of the EU
Rootsi-Falun: Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Rootsi-Falun: Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused

  • Avaldatud
    30/06/2018
  • Tähtpäev
    29/08/2018
  • Pakkumuste avamine
    30/08/2018
  • Leping sõlmitud
    05/11/2018
  • Täna
    07/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Colligio AB
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SE11 Stockholm
Hankija asukoht
NUTS code: SE11 Stockholm
Ärivaldkond (peamine CPV)
71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,370.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
TK 18.072
Kirjeldus

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/08/2018 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
4,370.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ramböll Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber:
Riik: SWE

Ametlik nimi: SWECO Society AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber:
Riik: SWE

Ametlik nimi: Trivector Traffic AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber:
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.