Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Barcelona: Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus

  • Avaldatud
    03/01/2019
  • Tähtpäev
    04/02/2019
  • Pakkumuste avamine
    07/02/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Mercados de Abastecimientos de Barcelona, S. A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
31000000 Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
788,030.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
AM18103
Kirjeldus

Acuerdo Marco para la homologación de proveedores para el suministro de artículos para Mercabarna:
— Lote 1: Material de lampistería,
— Lote 2: Material de electricidad,
— Lote 3: Material de ferretería,
— Lote 4: Suministros industriales.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Mercados de Abastecimientos de Barcelona, S. A.
Riiklik registrikood: A-08210403
Postiaadress: C/ Major de Mercabarna, 76, Centro Directivo, 5ª planta
Linn: Barcelona
NUTSi kood: ES511
Sihtnumber: 08040
Riik: ESP
Kontaktisik: Sra. Gemma Pérez
Peamine aadress: http://www.mercabarna.cat
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/02/2019 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.