Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Ravimid

  • Avaldatud
    27/09/2018
  • Tähtpäev
    06/11/2018
  • Pakkumuste avamine
    06/11/2018
  • Leping sõlmitud
    31/12/2018
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
527,122.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
526,300.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
DZP.262.130.2018
Kirjeldus

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postiaadress: ul. Banacha 1A
Linn: Warszawa
NUTSi kood: PL911
Sihtnumber: 02-097
Riik: POL
Kontaktisik: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Peamine aadress: http://spcsk.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/11/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.