Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Avaldatud
    22/02/2024
  • Tähtpäev
    25/03/2024
  • Pakkumuste avamine
    25/03/2024
  • Leping sõlmitud
    18/04/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL636 Słupski
Ärivaldkond (peamine CPV)
24110000 Tööstusgaasid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,836,267.70 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,564,453.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
13/PN.2024
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/03/2024 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
2,836,267.70 PLN
Lepingu lõplik väärtus
2,564,453.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Messer Polska sp. z o. o.
Postiaadress:
Linn: Chorzów
Sihtnumber: 41-503
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.