Publications Office of the EU
Kulleriteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Kulleriteenused

  • Leping sõlmitud
    05/01/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
AQUON
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
64100000 Posti- ja kullerteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
770,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Kehtiv kulleriteenuste leping (külmutatud transport) kaotab kehtivuse 31. detsembril 2023. Sel põhjusel viiakse turule uus pakkumus. Leping koosneb järgmistest osadest: Proovide võtmine asjaomastes kohtades asuvatest jahutusseadmetest; Proovide jahutatud transport AQUONi eri kohtade vahel; – Proovide tagasisaatmine vastuvõtukoha jahutusseadmetesse; Tühjade pakendite tarnimine AQUONi klientidele. Hoius on võetud ühest AQUONi tegevuskohast; – Tarnimine erinevatele tarnijatele. Hankija kavatseb sõlmida lepingu parima PKV alusel, võttes kvaliteedi aspektist arvesse 40 % ja hinda 60 %. Kavatseb sõlmida ühe tarnijaga lepingu, mille kestus on 4 aastat + 2 x 1 aasta. Kogukestus kuni 6 aastat. Lisateavet lepingu ja menetluse kohta leiate hankejuhendist. Hinnanguline summa on ligikaudu 1.232.000 eurot ilma käibemaksuta kogu kuueaastase lepinguperioodi jooksul.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
Kwaliteit
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
770,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Schotpoort Connect B.V.
Postiaadress:
Linn: EERBEEK
Sihtnumber: 6961EG
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.