Publications Office of the EU
Hispaania-Burgos: Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Burgos: Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted

  • Avaldatud
    18/07/2022
  • Tähtpäev
    16/08/2022
  • Tühistatud
    31/10/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES412 Burgos
Hankija asukoht
NUTS code: ES412 Burgos
Ärivaldkond (peamine CPV)
15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
767,919.07 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
42
Pakkumuse viitenumber
2301-23P-1-2022-12580
Kirjeldus

pab/004/2022/2003. Suministro de alimentación enteral y oral para el C.A.U.B.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Riiklik registrikood: Q0977001G
Postiaadress: Avenida Islas Baleares, 3
Linn: Burgos
NUTSi kood: ES412
Sihtnumber: 09006
Riik: ESP
Kontaktisik: Gerencia de Atención Especializada de Burgos
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/08/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.