Publications Office of the EU
Prequalification - Expansion of Hitra Kysthavn (Jøsnøya, site N5) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prequalification - Expansion of Hitra Kysthavn (Jøsnøya, site N5)

  • Avaldatud
    20/12/2023
  • Tähtpäev
    10/01/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Hitra Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45111211 Lõhkamistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
65,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2023/5716
Kirjeldus

Hitra municipality invites tenderers to a competition to participate in a competition for the project: Jøsnøya. Site N5. Tender offers are wanted from contractors with the professional, technical and financial basis necessary to fulfil the terms in the contract.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/217512082.aspx
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://permalink.mercell.com/217512082.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
65,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.