Publications Office of the EU
Raamlepingu sõlmimine laineterase, keevitatud võrgu ja valtsterase tarnimiseks Murcia autonoomses piirkonnas Euroopa Liidu rahastatava taaste-, ümberkujundamis- ja vastupidavuskava „NextGenerationEU“ ning muude korralduste raames. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Raamlepingu sõlmimine laineterase, keevitatud võrgu ja valtsterase tarnimiseks Murcia autonoomses piirkonnas Euroopa Liidu rahastatava taaste-, ümberkujundamis- ja vastupidavuskava „NextGenerationEU“ ning muude korralduste raames.

  • Avaldatud
    27/10/2025
  • Tähtpäev
    11/11/2025
  • Pakkumuste avamine
    14/11/2025
  • Leping sõlmitud
    23/01/2026
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
14622000 Teras
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
TSA0081784
Kirjeldus

Raamlepingu sõlmimine laineterase, keevitatud võrgu ja valtsterase tarnimiseks Murcia autonoomses piirkonnas Euroopa Liidu rahastatava taaste-, ümberkujundamis- ja vastupidavuskava „NextGenerationEU“ ning muude korralduste raames.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/11/2025 14:30
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Precio.
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
2,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Postiaadress:
Linn: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Sihtnumber: 41300
Riik:
Ametlik nimi: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Postiaadress:
Linn: Olula Del Río
Sihtnumber: 04860
Riik:
Ametlik nimi: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Postiaadress:
Linn: Zamora
Sihtnumber: 49023
Riik:
Ametlik nimi: Ilitragua sl
Postiaadress:
Linn: Elche
Sihtnumber: 03292
Riik:
Ametlik nimi: PERFILES Y PLACAS S.L.
Postiaadress:
Linn: SEVILLA
Sihtnumber: 41092
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.