Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Õnnetusrongi ÖBB 9481 4746 602 remont - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

(Provia-ID 114114) Õnnetusrongi ÖBB 9481 4746 602 remont

  • Leping sõlmitud
    03/05/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ÖBB-Technische Services-GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: anyw
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
50220000 Raudteede ja nende seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
495,345.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
ProVia-ID 114114
Kirjeldus

O leidmine o asjakohaste osade demonteerimine ja kokkupanek, kerekonstruktsiooni profiili asendamise ettevalmistamine o väljapressitud profiili osaline vahetamine, sealhulgas asendustäiteseade ja imemisseade, loputusseade o ülemiste pikkade talade asendamine o värvi remont o kogu rongi kasutuselevõtmine

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Preis
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
495,345.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Siemens Mobility Austria GmbH
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1210
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.