Publications Office of the EU
Uue, keskmise suurusega 4x4 ajamiga pääste- ja tuletõrjesõiduki tarnimine vabatahtliku tuletõrjeüksusele Gębices, Mogilno vallas, Mogilno linnaosas - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Uue, keskmise suurusega 4x4 ajamiga pääste- ja tuletõrjesõiduki tarnimine vabatahtliku tuletõrjeüksusele Gębices, Mogilno vallas, Mogilno linnaosas

  • Avaldatud
    04/07/2024
  • Tähtpäev
    19/08/2024
  • Pakkumuste avamine
    19/08/2024
  • Leping sõlmitud
    06/09/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W GĘBICACH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL617 Inowrocławski
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144210 Tuletõrjeautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,237,844.17 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,242,500.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
1/2024/OSP/Gebice
Kirjeldus

Lepingu ese hõlmab Gębice vabatahtliku tuletõrjeüksuse jaoks uhiuut keskmise suurusega pääste- ja tuletõrjesõidukit, millel on 4x4 ajam. Lepingu eseme üksikasjalik kirjeldus on esitatud auto tehnilises kirjelduses, mis on SWZ lisa 1A. Kui lepingu eseme kirjelduses kasutatakse kaubamärki, patenti või päritolu, tuleks samaväärseid lahendusi või tooteid, mille parameetrid ei ole originaalidest halvemad, mõista ja arvesse võtta, mis tähendab, et lepingu eseme kirjelduse eesmärk ei ole piirata konkurentsi. Hankija nõustub võimalusega esitada pakkumus, mis põhineb samaväärsete toodete ja seadmete kasutamisel, st mitte halvematel kui tehnilises kirjelduses kirjeldatud, säilitades samal ajal samad tehnilised, tehnoloogilised ja kvaliteedistandardid. Märgitud konkreetsed tooted on üldist ja illustreerivat laadi. Kõik lahenduste või toodete vahetamisega seotud kulud, sealhulgas võimalike uuringute ja korraldustega seotud kulud, kannab siiski üksnes töövõtja. Pakkumuse hindamisel samaväärsete lahenduste või toodetena võtab avaliku sektori hankija arvesse neid, mille tehnilised, toimivus- ja kvaliteediomadused või -parameetrid ei ole tehnilises kirjelduses märgitutest halvemad. Pakkumuse esitamisel on töövõtja kohustatud esitama veenvad dokumendid nende muudatuste samaväärsuse kohta muudatuste korral.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ezamowienia.gov.pl
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ezamowienia.gov.pl
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/08/2024 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: okres gwarancji na samochód i zabudowę - 10 pkt: 0 pkt – gwarancja 23 miesiące i mniej 10 pkt – gwarancja 24 miesięcy i więcej parametry techniczne - 30 pkt: Parametr punktowany nr 1 – 10 pkt 0 pkt – Zbiornik wody zamocowany bezpośrednio do ramy pomocniczej za pomocą innych połączeń (np. za pomocą pasów ściągających) niż połączenia śrubowe.10 pkt – Zbiornik wody zamocowany bezpośrednio do ramy pomocniczej za pomocą połączeń śrubowych. Parametr punktowany nr 2 – 10 pkt 0pkt – Podesty nie zabezpieczone dodatkowymi zamkami przed niepożądanym otwarciem w przypadku awarii siłowników. 10pkt – Podesty zabezpieczone dodatkowymi zamkami przed niepożądanym otwarciem w przypadku awarii siłowników. Parametr punktowany nr 3 – 10 pkt 0 pkt – Żaluzje skrytek w innym kolorze niż grafitowym RAL 7016 10 pkt – Żaluzje skrytek w kolorze grafitowym RAL 7016.
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Hinnanguline väärtus
1,237,844.17 PLN
Lepingu lõplik väärtus
1,242,500.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: WISS SAMOCHODY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Postiaadress:
Linn: Bielsko-Biała
Sihtnumber: 43-300
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.