Publications Office of the EU
Välised andmekaitseametnikud/õigustalitused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Välised andmekaitseametnikud/õigustalitused

  • Leping sõlmitud
    03/07/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Fjärde AP-fonden
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ärivaldkond (peamine CPV)
79100000 Õigusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,500,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Välise andmekaitseametniku hange.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Bästa förhållande mellan pris och kvalitet.
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,500,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Secure State Cyber AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 11122
Riik:
Ametlik nimi: Arkivit AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 114 36
Riik:
Ametlik nimi: Snellman Advokatbyrå AB
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 103 96
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.