Publications Office of the EU
Slovakkia-Vysoké Tatry: Maagaas - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Vysoké Tatry: Maagaas

  • Avaldatud
    07/08/2020
  • Tähtpäev
    09/09/2020
  • Pakkumuste avamine
    09/09/2020
  • Leping sõlmitud
    16/12/2020
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
09123000 Maagaas
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
377,454.52 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
355,412.80 EUR
Pakkumuse viitenumber
92020
Kirjeldus

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Riiklik registrikood: 00227811
Postiaadress: Vyšné Hágy 10
Linn: Vysoké Tatry
NUTSi kood: SK041
Sihtnumber: 059 84
Riik: SVK
Kontaktisik: Róbert Pastrnák
Peamine aadress: http://www.hagy.sk
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/09/2020 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
377,454.52 EUR
Lepingu lõplik väärtus
355,412.80 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Postiaadress: Mlynské nivy 44/a
Linn: Bratislava
Sihtnumber: 825 11
Riik: SVK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.