Publications Office of the EU
Horvaatia-Zagreb: Prügikonteinerid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Horvaatia-Zagreb: Prügikonteinerid

  • Avaldatud
    18/08/2021
  • Tähtpäev
    13/09/2021
  • Pakkumuste avamine
    13/09/2021
  • Leping sõlmitud
    06/10/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Klinika za infektivne bolesti Dr. Fran Mihaljević
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: HR05 Grad Zagreb
Hankija asukoht
NUTS code: HR05 Grad Zagreb
Ärivaldkond (peamine CPV)
44613700 Prügikonteinerid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,091,500.00 HRK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,091,500.00 HRK
Pakkumuse viitenumber
45/2021 VV
Kirjeldus

Kante za infektivni otpad

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/09/2021 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,091,500.00 HRK
Lepingu lõplik väärtus
2,091,500.00 HRK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kemis-Termoclean d.o.o.
Postiaadress: Slavonska avenija 26/4
Linn: Zagreb
Sihtnumber: 10000
Riik: HRV
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.