Publications Office of the EU
Saksamaa-Darmstadt: Päevahooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Darmstadt: Päevahooldusteenused

  • Avaldatud
    07/06/2022
  • Tähtpäev
    05/07/2022
  • Leping sõlmitud
    01/08/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
85312100 Päevahooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
V-2022/5-ft/krä
Kirjeldus

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.had.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Postiaadress: Frankfurter Straße 14
Linn: Darmstadt
Sihtnumber: 64293
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.