Publications Office of the EU
Hispaania-Valencia: Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Valencia: Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused

  • Avaldatud
    15/06/2022
  • Tähtpäev
    11/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    15/07/2022
  • Leping sõlmitud
    13/10/2022
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hankija asukoht
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ärivaldkond (peamine CPV)
90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
711,269.69 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
388,080.75 EUR
Pakkumuse viitenumber
E-70009-2022-000085
Kirjeldus

Contratación de los servicios de desbroce, poda y limpieza de bordes viales, parcelas municipales y otros espacios públicos libres, no ajardinados y calificados como no urbanizables.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Riiklik registrikood: P9690001D
Postiaadress: Guillem de Castro, 51 - 4
Linn: València
NUTSi kood: ES523
Sihtnumber: 46007
Riik: ESP
Kontaktisik: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/07/2022 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
711,269.69 EUR
Lepingu lõplik väärtus
388,080.75 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: S.A. AGRICULTORES DE LA VEGA DE VALENCIA
Postiaadress: PLAZA TETUAN, 1 BJ 1
Linn: VALENCIA
Sihtnumber: 46003
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.