Publications Office of the EU
Bulgaaria-Kovachevo: Kuumaveekatelde hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Bulgaaria-Kovachevo: Kuumaveekatelde hooldusteenused

  • Avaldatud
    13/05/2019
  • Tähtpäev
    11/06/2019
  • Leping sõlmitud
    25/10/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
„ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG344 Стара Загора
Hankija asukoht
NUTS code: BG344 Стара Загора
Ärivaldkond (peamine CPV)
50531100 Kuumaveekatelde hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
751,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,154,000.00 BGN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
19042
Kirjeldus

Основен ремонт на работни колела за мелещи вентилатори тип 3300/800/490, 150/270 и 90/60 по 3 обособени позиции:
— I обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 3300/800/490“,
— II обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 150/270“,
— III обособена позиция „Основен ремонт на РК за МВ 90/60“.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Riiklik registrikood: 123531939
Postiaadress: Област Стара Загора, Община Раднево
Linn: с. Ковачево
NUTSi kood: BG344
Sihtnumber: 6265
Riik: BGR
Kontaktisik: Христина Димитрова — завеждащ регистратура за обществени поръчки
Peamine aadress: http://www.tpp2.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.