Publications Office of the EU
Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL

  • Avaldatud
    15/05/2026
  • Tähtpäev
    15/06/2026
  • Pakkumuste avamine
    15/06/2026
  • Leping sõlmitud
    14/07/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Ärivaldkond (peamine CPV)
50110000 Mootorsõidukite ja nendega seotud vahendite remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
JN-73667
Kirjeldus

Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73667
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73667
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/06/2026 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.